Fotki

W zakładce znajdziecie tylko najciekawsze zdjęcia mojego autorstwa. Bedąc ograniczony pojemnością konta www, zdjęcia umieszczone są w rozdzielczosci 1100x760, jako pliki JPEG. Do wszystkich fotek podsiadam nieograniczone prawa autorskie i majątkowe. Jeżeli chcecie wykorzystać któreś ze zdjęć - żaden problem. Wystraczy kontakt ze mną pod numerem telefonu 503909770 (najszybszy) lub email: m_wielebny@op.pl (odpowiem w ciagu kilku dni).

Osoby które nieuczciwie wykorzystają moje zdjęcia w swoich publikacjach, szczególnie kiedy będą one nie podpisane lub podpisane na inną osobę, ostrzegam że zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 roku) zostaną pociągnięte do odpowiedzialności karnej szczególnie z zastosowaniem art. 115 ust. 1 oraz art. 116 ust. 1 oraz 4.

Klikając zdjęcie otworzy się powiększenie w nowym oknie.

Istnieje możliwość wykupienia zdjęć z banku w formie elektronicznej (w rozdzielczosci do 3872x2592) jak również wydruku na papierze fotograficznym (do formatu 30x45cm). Dodatkowo fotografia może być oprawiona w antyramę lub ramę. Ceny uzgadniane indywidualnie, w zależnosci od formy, pola ekspolatacji (użytku). Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny.


Wszelkie prawa zastrzeżone. © Mateusz Książkiewicz